Продукція > HELVAR > LL 1X75-CV12
LL 1X75-CV12
LL 1X75-CV12 HELVAR
5574000.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 75W; 12VDC; 6.25A; 198÷264VAC; IP20
Supply voltage: 198...264V AC
Operating temperature: -15...45°C
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Body dimensions: 180x52x30mm
Power: 75W
Number of outputs: 1
Output current: 6.25A
Output voltage: 12V DC
Efficiency: 84%
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
Application: LED
Kind of power supply: LED
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 75W; 12VDC; 6.25A; 198÷264VAC; IP20, Supply voltage: 198...264V AC, Operating temperature: -15...45°C, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Body dimensions: 180x52x30mm, Power: 75W, Number of outputs: 1, Output current: 6.25A, Output voltage: 12V DC, Efficiency: 84%, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Application: LED, Kind of power supply: LED.