Продукція > HELVAR > LL 1X75-E-CV24
LL 1X75-E-CV24
LL 1X75-E-CV24 HELVAR
5588000.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 75W; 24VDC; 3125mA; 198÷264VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 75W
Output voltage: 24V DC
Output current: 3.125A
Supply voltage: 198...264V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 180x52x30mm
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -15...45°C
Electrical connection: spring-loaded terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 88%
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 75W; 24VDC; 3125mA; 198÷264VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 75W, Output voltage: 24V DC, Output current: 3.125A, Supply voltage: 198...264V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 180x52x30mm, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -15...45°C, Electrical connection: spring-loaded terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 88%, Operating modes: constant voltage, Caution!: rated parameters obtained at full load.