Продукція > HELVAR > LL 45-CV24-DA
LL 45-CV24-DA
  • LL 45-CV24-DA
  • LL 45-CV24-DA
LL 45-CV24-DA HELVAR
5939005.pdf
Виробник: HELVAR
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 45W; 24VDC; 1.88A; 198÷264VAC
Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Communictions protocol: DALI 2
Operating modes: constant voltage
Application: LED
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -25...50°C
Body dimensions: 237x45x30.5mm
Number of outputs: 1
Output current: 1.88A
Output voltage: 24V DC
Supply voltage: 198...264V AC
Power: 45W
Efficiency: 87%
на замовлення 33 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; DALI 2; 45W; 24VDC; 1.88A; 198÷264VAC, Protection: anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Communictions protocol: DALI 2, Operating modes: constant voltage, Application: LED, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -25...50°C, Body dimensions: 237x45x30.5mm, Number of outputs: 1, Output current: 1.88A, Output voltage: 24V DC, Supply voltage: 198...264V AC, Power: 45W, Efficiency: 87%.