Продукція > SAMTEC > LL071-92SP-92SP-1000
LL071-92SP-92SP-1000
LL071-92SP-92SP-1000 Samtec
ll071_xxxx_xxxxxx_xxxx_x_xx_mkt.pdf
Виробник: Samtec
RF Cable Assemblies 71 GHz Nitrowave High-Performance Cable Assembly, 2.92 mm Plug to 2.92 mm Plug, 1000 mm
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук