LL2C560MSD1020R
LL2C560MSD1020R Chinsan (Elite)
LL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 56 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 56 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ High Frequency: 750 mA @ 100 kHz.