LL2G4R7HCD1012
LL2G4R7HCD1012 Chinsan (Elite)
LL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Tolerance: -5%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 50 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS, Tolerance: -5%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 50 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 80 mA @ 100 kHz.