Продукція > CHINSAN (ELITE) > LL2W3R3MNN0812F5
LL2W3R3MNN0812F5
LL2W3R3MNN0812F5 Chinsan (Elite)
LL%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 34 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 54.4 mA @ 100 kHz
на замовлення 276 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 34 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 54.4 mA @ 100 kHz.