LLD1000A
LLD1000A Essentra Components
Essentra_Caps_Plugs.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: END CAP BLACK 1" DIA X 1" H
Packaging: Bulk
Color: Black
Size / Dimension: 1.00" Dia x 1.00" H (25.4mm x 25.4mm)
Type: End Cap
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: END CAP BLACK 1" DIA X 1" H, Packaging: Bulk, Color: Black, Size / Dimension: 1.00" Dia x 1.00" H (25.4mm x 25.4mm), Type: End Cap.