Продукція > MURATA ELECTRONICS > LLL152D70G105ME01J
LLL152D70G105ME01J Murata Electronics
LLL152D70G105ME01_01A-3158502.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0uF 4VDC 20% 0204 X7T
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук