Продукція > TAIYO YUDEN > LLMGA201616T251NG
LLMGA201616T251NG
LLMGA201616T251NG Taiyo Yuden
LLM01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FERRITE BEAD 250 OHM 0806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 250 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.071" (1.80mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 250 Ohms @ 100 MHz.