Продукція > TAIYO YUDEN > LLQBA201616T3R3M
LLQBA201616T3R3M
LLQBA201616T3R3M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 3.3UH 285MA 200MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 285 mA