Продукція > TAIYO YUDEN > LLQCA322525T470KR
LLQCA322525T470KR
LLQCA322525T470KR Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 47UH 220MA 670MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 670mOhm
Frequency - Self Resonant: 10MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 220 mA