Продукція > TAIYO YUDEN > LLQMB201616T221J
LLQMB201616T221J
LLQMB201616T221J Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 220UH 65MA 23.4OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 18Ohm
Q @ Freq: 15 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 65 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 65MA 23.4OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 18Ohm, Q @ Freq: 15 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 65 mA.