Продукція > TAIYO YUDEN > LLQNA251818T470K
LLQNA251818T470K
LLQNA251818T470K Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 47UH 420MA 1.235OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 950mOhm
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Current - Saturation (Isat): 110mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 420 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 420MA 1.235OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 950mOhm, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Current - Saturation (Isat): 110mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 420 mA.