Продукція > TAIYO YUDEN > LLQPB322517T470K
LLQPB322517T470K
LLQPB322517T470K Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm
Frequency - Self Resonant: 7MHz
Current - Saturation (Isat): 420mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.2 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm, Frequency - Self Resonant: 7MHz, Current - Saturation (Isat): 420mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.