Продукція > TAIYO YUDEN > LLRNJ12575GL680MMY
LLRNJ12575GL680MMY
LLRNJ12575GL680MMY Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 68UH 2.49A 86.4MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.78A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.309" (7.85mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2.49 A