Продукція > TAIYO YUDEN > LLXBD3030QKT330M
LLXBD3030QKT330M
LLXBD3030QKT330M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 33UH 370MA 1.008OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Current - Saturation (Isat): 390mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 370MA 1.008OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Current - Saturation (Isat): 390mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.