Продукція > TAIYO YUDEN > LLXBD5050YAL2R2N
LLXBD5050YAL2R2N
LLXBD5050YAL2R2N Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 2.2UH 3.5A 28.6MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 22mOhm
Frequency - Self Resonant: 42MHz
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A