Продукція > TAIYO YUDEN > LLXBD5050YKL150M
LLXBD5050YKL150M
LLXBD5050YKL150M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 104 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.8A 104 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.