Продукція > TAIYO YUDEN > LLXBD5050YKL220M
LLXBD5050YKL220M
LLXBD5050YKL220M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 163.8MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 126mOhm
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A