Продукція > TAIYO YUDEN > LLXBD5050YKL470M
LLXBD5050YKL470M
LLXBD5050YKL470M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 47UH 900MA 403MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 900 mA