Продукція > TAIYO YUDEN > LLXND4040TKL101MDG
LLXND4040TKL101MDG
LLXND4040TKL101MDG Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 100UH 280MA 1.74OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.45Ohm
Frequency - Self Resonant: 6.5MHz
Current - Saturation (Isat): 420mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 280MA 1.74OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.45Ohm, Frequency - Self Resonant: 6.5MHz, Current - Saturation (Isat): 420mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.