LM200-10B15
LM200-10B15 Mornsun America, LLC
LM200-10B15.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 15V 210W
Packaging: Box
Power (Watts): 210W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, CQC
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 14 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 210W, Packaging: Box, Power (Watts): 210W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, CQC, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 14 A.