LM200-10B36-Q
LM200-10B36-Q Mornsun America, LLC
LM200-10B36.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 36V 212W
Power (Watts): 212W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed, Conformal Coated
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, UL
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 5.9 A
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 212W, Power (Watts): 212W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Conformal Coated, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, UL, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 36V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 5.9 A.