LM200-20B12R2-C
LM200-20B12R2-C Mornsun America, LLC
LM200-20B15R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W
Packaging: Box
Power (Watts): 204W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 17 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W, Packaging: Box, Power (Watts): 204W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 17 A.