LM200-20B36R2
LM200-20B36R2 Mornsun America, LLC
LM200-20B36R2.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 36V 212W
Power (Watts): 212W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Efficiency: 91.5%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60335-1; 62368-1
Current - Output 1: 5.9 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 212W, Power (Watts): 212W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Efficiency: 91.5%, Voltage - Output 1: 36V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60335-1; 62368-1, Current - Output 1: 5.9 A.