LM385BZ-2.5
LM385BZ-2.5 National Semiconductor
NATLS09408-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: National Semiconductor
Description: IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Packaging: Bulk
Tolerance: ±1.5%
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA
на замовлення 5114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 579
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3, Packaging: Bulk, Tolerance: ±1.5%, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Інші пропозиції LM385BZ-2.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM385BZ-2.5 NATLS09408-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw lm285-d.pdf
на замовлення 90 шт:
LM385BZ-2.5 LM385BZ-2.5 Виробник : onsemi lm285-d.pdf Description: IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3
Packaging: Tube
Tolerance: ±1.5%
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 Long Body
Temperature Coefficient: 80ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Supplier Device Package: TO-92 (TO-226)
Current - Cathode: 30 µA
Current - Output: 20 mA
товару немає в наявності
LM385BZ-2.5 LM385BZ-2.5 Виробник : ON Semiconductor lm285-d-1192719.pdf Voltage References 2.5V 10uA-20mA