Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > LM61460EVM-FS-400K
LM61460EVM-FS-400K
LM61460EVM-FS-400K Texas Instruments
snvu621c.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM61460Q1
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 3V ~ 36V
Current - Output: 6A
Frequency - Switching: 400kHz