LM6154BCM-TI
LM6154BCM-TI Texas Instruments
lm6152.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Supply: 1.6mA (x4 Channels)
Slew Rate: 30V/µs
Gain Bandwidth Product: 80 MHz
Current - Input Bias: 500 nA
Voltage - Input Offset: 300 µV
Supplier Device Package: 14-SOIC
Part Status: Active
Number of Circuits: 4
Current - Output / Channel: 16.9 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 24 V
на замовлення 1723 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Supply: 1.6mA (x4 Channels), Slew Rate: 30V/µs, Gain Bandwidth Product: 80 MHz, Current - Input Bias: 500 nA, Voltage - Input Offset: 300 µV, Supplier Device Package: 14-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 4, Current - Output / Channel: 16.9 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 24 V.