LM72880QEVM-400
LM72880QEVM-400 Texas Instruments
slvud74a.pdf?ts=1751842986286
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM72880-Q1
Packaging: Box
Voltage - Output: 20V
Voltage - Input: 24V ~ 70V
Current - Output: 5A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 400kHz