Продукція > YUMO > LM8-3001PA
LM8-3001PA
LM8-3001PA YUMO
info-cz%20lm8-3001pa.pdf
Виробник: YUMO
Inductive sensor; range: 0?1mm; PNP/NO; 10?30VDC; M8, cylindrical; wire: 2m; 200mA; operating temperature: -25°C?75°C; metal; IP67 LM8-3001PA CZ LM8-3001PA
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LM8-3001PA YUMO
Inductive sensor; range: 0?1mm; PNP/NO; 10?30VDC; M8, cylindrical; wire: 2m; 200mA; operating temperature: -25°C?75°C; metal; IP67 LM8-3001PA CZ LM8-3001PA, кількість в упаковці: 2 шт.