Продукція > NS > LM809M3X2.93
LM809M3X2.93 NS
Виробник: NS
на замовлення 328 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LM809M3X2.93 NS
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Output: Push-Pull, Totem Pole, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 140ms Minimum, Voltage - Threshold: 2.93V, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Obsolete, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції LM809M3X2.93
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LM809M3X-2.93 Виробник : NSC suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809
на замовлення 6000 шт:
LM809M3X-2.93 LM809M3X-2.93 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm809 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.93V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Obsolete
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Push-Pull, Totem Pole
Reset: Active Low
Reset Timeout: 140ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.93V