Продукція > CONDUCTRF > LMB16-S1S2-S60
LMB16-S1S2-S60
LMB16-S1S2-S60 ConductRF
56f6a3beb6d65664775585b0185037e7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: LMR 240
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 8 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CABLE SMA TO SMA 5', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 8 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.