Продукція > NETPOWER > LMB3120P6W1ZPC
LMB3120P6W1ZPC
LMB3120P6W1ZPC NetPower
LMxxxxxP6W1ZPC%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Features: Remote On/Off
Packaging: Tray
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 250mA, 250mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 6W, Features: Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 250mA, 250mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.