LMF100CIWM
LMF100CIWM Texas Instruments
DS_296_LMF100.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC FILTER 100KHZ SWITCH 20SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Filter Type: Universal Switched Capacitor
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 4V ~ 15V
Number of Filters: 2
Filter Order: 4th
Frequency - Cutoff or Center: 100kHz
Supplier Device Package: 20-SOIC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FILTER 100KHZ SWITCH 20SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Filter Type: Universal Switched Capacitor, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 4V ~ 15V, Number of Filters: 2, Filter Order: 4th, Frequency - Cutoff or Center: 100kHz, Supplier Device Package: 20-SOIC.