LMIN015.VPW Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MINI
Packaging: Bulk
Package / Case: Blade, Miniature (Low Profile)
Color: Blue
Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W x 0.331" H (10.90mm x 3.80mm x 8.40mm)
Fuse Type: Automotive
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA
Current Rating (Amps): 15 A
Voltage Rating - DC: 58 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE AUTO 15A 58VDC BLADE MINI, Packaging: Bulk, Package / Case: Blade, Miniature (Low Profile), Color: Blue, Size / Dimension: 0.429" L x 0.150" W x 0.331" H (10.90mm x 3.80mm x 8.40mm), Fuse Type: Automotive, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 1kA, Current Rating (Amps): 15 A, Voltage Rating - DC: 58 V.