Продукція > KYOCERA AVX > LMMN0302K100MTAR
LMMN0302K100MTAR KYOCERA AVX
LMMNminiM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.