Продукція > KYOCERA AVX > LMMN0302M100MTCR
LMMN0302M100MTCR KYOCERA AVX
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.