Продукція > KYOCERA AVX > LMMN0302M1R0MTAR
LMMN0302M1R0MTAR KYOCERA AVX
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 78mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 78mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1 A.