Продукція > KYOCERA AVX > LMMN0605K103MTCS
LMMN0605K103MTCS KYOCERA AVX
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 140Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 500kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 10 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 140Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 500kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 10 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.