Продукція > KYOCERA AVX > LMMN0605M151MTCS
LMMN0605M151MTCS KYOCERA AVX
LMMNminiM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2.66Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 5MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 420 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2.66Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 5MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 420 mA.