LMQ61460EVM-400K
LMQ61460EVM-400K Texas Instruments
snvu698
Виробник: Texas Instruments
Description: 6A 400KHZ AUTOMODE LMQ61460 EVM
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Voltage - Input: 3V ~ 36V
Current - Output: 6A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMQ61460-Q1
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6A 400KHZ AUTOMODE LMQ61460 EVM, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Voltage - Input: 3V ~ 36V, Current - Output: 6A, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMQ61460-Q1, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LMQ61460EVM-400K LMQ61460EVM-400K Виробник : Texas Instruments snvu698 Power Management IC Development Tools 36-V, low-EMI 6-A, 5-V synchronous, 400 kHz, step-down converter evaluation module