LMR-195-100M
LMR-195-100M Amphenol Times Microwave Systems
?attachment_id=20310&download_file=a78s5ro5bcbcr
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: CABLE COAXIAL LMR-195 328.1'
Packaging: Spool
Length: 328.1' (100.00m)
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-195
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
на замовлення 99 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE COAXIAL LMR-195 328.1', Packaging: Spool, Length: 328.1' (100.00m), Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-195, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.