LMR-195-PVC-W Amphenol Times Microwave Systems
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: INDOOR CABLE, WHITE PVC JACKET
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: White
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDOOR CABLE, WHITE PVC JACKET, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: White, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.