Продукція > NETPOWER > LMS1120P3W1STC
LMS1120P3W1STC
LMS1120P3W1STC NetPower
LMSxxxxP3W1STC%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off
Package / Case: 14-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.76" L x 0.71" W x 0.40" H (19.2mm x 18.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 250mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 3W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, Package / Case: 14-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.76" L x 0.71" W x 0.40" H (19.2mm x 18.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 250mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.