Продукція > NETPOWER > LMS3050P10W3LPC
LMS3050P10W3LPC
LMS3050P10W3LPC NetPower
LMxxxxxP10W3LPC%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W
Features: Remote On/Off
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 10W, Features: Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.