Продукція > NETPOWER > LMS3120P10W3LPC
LMS3120P10W3LPC NetPower
LMxxxxxP10W3LPC%20Datasheet.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off
Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 833mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 10W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, Package / Case: 6-DIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 2.03" L x 1.04" W x 0.47" H (51.5mm x 26.5mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 833mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.