LMV321M7X-S
LMV321M7X-S Texas Instruments
lmv321-n.pdf?ts=1708017996411&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fsitesearch%252Fen-us%252Fdocs%252Funiversalsearch.tsp%253FlangPref%253Den-US%2526searchTerm%253DLMV321M7X%2526nr%253D10
Виробник: Texas Instruments
Description: PROTOTYPE
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type: Rail-to-Rail
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Supply: 130µA
Slew Rate: 1V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 15 nA
Voltage - Input Offset: 1.7 mV
Supplier Device Package: SC-70-5
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 160 mA
Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V
Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PROTOTYPE, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Output Type: Rail-to-Rail, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Supply: 130µA, Slew Rate: 1V/µs, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 15 nA, Voltage - Input Offset: 1.7 mV, Supplier Device Package: SC-70-5, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 160 mA, Voltage - Supply Span (Min): 2.7 V, Voltage - Supply Span (Max): 5.5 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.