LMX2522LQX1635
LMX2522LQX1635 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmx2522
Виробник: Texas Instruments
Description: IC FREQ SYNTH DUAL W/VCO 28WQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 28-WFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Frequency Synthesizer
Frequency: 1635MHz
RF Type: CDMA, PCS
Secondary Attributes: Integrated PLL and VCO
Supplier Device Package: 28-WQFN (5x5)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FREQ SYNTH DUAL W/VCO 28WQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 28-WFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Frequency Synthesizer, Frequency: 1635MHz, RF Type: CDMA, PCS, Secondary Attributes: Integrated PLL and VCO, Supplier Device Package: 28-WQFN (5x5), Part Status: Obsolete.