LMZ12008EVAL/NOPB
LMZ12008EVAL/NOPB Texas Instruments
snva478
Виробник: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12008
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V
Voltage - Input: 6V ~ 20V
Current - Output: 8A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 350kHz
Regulator Topology: Buck
Utilized IC / Part: LMZ12008
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12008, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V, 2.5V, 3.3V, 5V, Voltage - Input: 6V ~ 20V, Current - Output: 8A, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 350kHz, Regulator Topology: Buck, Utilized IC / Part: LMZ12008, Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.